Szkoła jazdy oraz nauka i dokształcanie prawo jazdy Warszawa


Informacja:


tel. kom. 501 718 768
e-mail: lider@lider.waw.pl

Biuro:
Warszawa-Bielany
ul. Broniewskiego 37
czynne:
pn. 15:00-18:00
wt. 15:00-18:00
śr. 15:00-18:00
czw. 15:00-18:00

Warszawa-Bielany
ul. Żeromskiego 22/28


tel. kom. 501 718 768

Warszawa-Bemowo
ul. Szadkowskiego 3

tel. kom. 501 718 768

SZKOŁA

     Szkoła Nauki Jazdy „Lider” rozpoczęła działalność w1990r jako jedna z pierwszych szkól nauki jazdy w Warszawie. 
    "Lider" jako jedna z niewielu szkól nauki jazdy w Warszawie może poszczycić się przeszkoleniem ponad piętnastu (15,000) tysięcy kursantów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem polecając "Lidera" swoim bliskim. Jesteśmy dumni z tej rekomendacji.

    Bezpieczeństwo i kultura jazdy jest naszym priorytetem. Od wielu lat prowadzimy szkolenia teoretyczne oraz praktyczną naukę jazdy w zakresie prawo jazdy kategorii "B". Zajęcia prowadzone są w naszych dwóch ośrodkach szkoleniowych na Bielanach i Bemowie w Warszawie. 
    Możemy się poszczycić profesjonalną kadrą instruktorską z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z naszego doświadczenia wynika ze program nauki teoretycznej jak i zarówno praktycznej powinien być zawsze dostosowany do indywidualnych możliwości kursanta, dlatego też nasi instruktorzy poświęcają czas aby szczegółowo opracować z każdym uczestnikiem kursu indywidualny program nauki.

    Nasze samochody to : Skoda Fabia 1,2 TSI 5-drzwiowe  identyczne do tych na których państwo będą zdawać egzamin praktyczny z jazdy. 
    Plac manewrowy "Lidera" jest doskonale przystosowany do wymogów początkowego praktycznego nauczania jazdy w dzień i nocą. Dodatkowo prowadzimy jazdy doszkalające dla osób już posiadających prawo jazdy, albo osób które nie czuja się pewnie za kierownicą.

ZAPRASZAMY !

  
  Design IT.P Studio
Projektowanie stron internetowych Tani wynajem samochodów Warszawa http://skup.aut.co.pl koparki gąsienicowe     Copyright © 2017 Lider - Szkoła Jazdy   

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.